Category:  GLUTENSIZ TARIFLER

Home » Genel » Archive by category "GLUTENSIZ TARIFLER"
Ruyada-Simit-Gormek-431

Glutensiz Simit

In GLUTENSIZ TARIFLER On 14 Temmuz 2012 0 Comments

Hazırlanışı Maya ılık süt ile çözülür. tüm malzemeler yoğurulur. Yumuşak hamur yapılır. Üstü örtülerek 15 dk bekletilir. Hamurdan kopartılan parçalar rulo şeklinde, her iki uç birleştirilerek halka yapılır… Read More »

roll bread

Glutensiz Sandwich Bread

In Genel, GLUTENSIZ TARIFLER On 14 Temmuz 2012 2 Yorum

Hazırlanışı Yapılışı oldukça basit bir ekmek oldu. Öncelikle 250 g yani yarım paket Yuva Glutensiz ekmek karışımını kabımıza koyuyoruz. Ortasını açıp 5 g  mayayı koyuyoruz. Üzerine 250 ml… Read More »

yas-mayali-pogaca

Glutensiz Peynirli Poğaça

In GLUTENSIZ TARIFLER On 14 Temmuz 2012 0 Comments

Hazırlanışı Maya ılık süt ile çözülür. Tüm malzemeler yoğurulur. Yumuşak hamur yapılır. Üstü örtülerek 15 dk bekletilir. Cevizden biraz büyük parçalar kopartılarak yuvarlanır. Ele yapışmaması için avucun içi… Read More »

patlıcan borek

Glutensiz Patlıcanlı Börek

In GLUTENSIZ TARIFLER On 14 Temmuz 2012 0 Comments

Hazırlanışı Maya ılık suda çözülür. Tüm malzemeler karıştırılarak yoğurulur. Yumuşak hamur yapılır. Hamurun üstü kapatılarak 15 dk. bekletilir ikiye bölünür. Yuvarlak beze yapılır, 20-25 cm çapında yağlanmış tepsiye… Read More »

italian-creme-cake2

Glutensiz Kremalı Pasta Kek

In GLUTENSIZ TARIFLER On 14 Temmuz 2012 1 Yorum

Hazırlanışı Yumurta ve şeker yoğurt kıvamına gelene kadar çırpılır. Üzerine vanilya ve kek karışımı ilave edilip kaşık ile karıştırılır. 25-30 cm çapındaki kek kalıbı yağlanıp hazırlanan karışım dökülür…. Read More »

UA-30302733-1 hack seo bedava film izle full hd izle iç çamaşır iç giyim evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat kayseri evden eve